Rex Nordic

Szukaj

Informacje kontaktowe

Rex Nordic Sp z.o.o. I Aleja Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa

OBSŁUGA KLIENTA

Obsługa klienta czynna jest w dni robocze, w godzinach 7- 15.

›› FAQ

Strona REX NORDIC FAQ została zaprojektowana by pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych produktów oraz usług, lub wesprzeć w zakresie zwrotów i reklamacji.

Poznaj Nasz Wyjątkowy Zespół

Obsługa Klienta oraz Wsparcie Techniczne

Magdalena Wojciechowska
Wsparcie dla klientów i techniczne

+48 88 620 9018
pl@rexnordic.com

+48 88 620 9018pl@rexnordic.com
Kristian Liljestrand
Serwis

+358 400 470 915
service@rexnordic.com

+358 400 470 915service@rexnordic.com
Niko Keränen
Serwis

+358 400 470 915
service@rexnordic.com

+358 400 470 915service@rexnordic.com

Flag of NorwaySprzedaż w Polsce

Wojciech Rosenstrauch
Kierownik Sprzedaży – Sales Manager

+48 886 209 082

+48 886 209 082wojciech.rosenstrauch@rexnordic.com
Karol Paczesny
Kierownik Sprzedaży – Sales Manager

+48 886 209 017

+48 886 209 017karol.paczesny@rexnordic.com
Mariusz Szymusiuk
Kierownik Sprzedaży – Sales Manager

+48 886 209 074

+48 886 209 074mariusz.szymusiuk@rexnordic.comLinkedIn
Bartosz Kopaczewski
Kierownik Regionu – Sales Manager

+48 886 209 034

+48 886 209 034bartosz.kopaczewski@rexnordic.com

Produkcja

Niko Piirainen
Production Worker

+358 40 664 1095

+358 40 664 1095niko.piirainen@rexnordic.com
Kenneth Less
Production worker
Marko Nurmi
Production worker

Magazyn i Logistyka

Tommi Nieminen
Warehouse and Logistics Manager

+358 50 430 1289

+358 50 430 1289tommi.nieminen@rexnordic.com
Anssi Oravisjärvi
Chief Operating Officer

+358 40 707 3638

+358 40 707 3638anssi.oravisjarvi@rexnordic.com
Arttu Kallio
Warehouse manager, Finland

+358 40 158 9004

+358 40 158 9004arttu.kallio@rexnordic.com
Ib Olsson
Warehouse, Norway

+47 4583 6635

+47 4583 6635ib.olsson@rexnordic.com
Matthias Wittiger
Warehouse manager, Germany

+49 172 5292197

+49 172 5292197matthias.wittiger@rexnordic.com

Produkty & Zaopatrzenie

Roope Virtanen
Product manager & Sourcing Manager

+358 40 846 4884

+358 40 846 4884roope.virtanen@rexnordic.com
Anssi Oravisjärvi
Chief Operating Officer

+358 40 707 3638

+358 40 707 3638anssi.oravisjarvi@rexnordic.com
Lauri Toivanen
Product manager

Finanse

Ville Metsälampi
Financial manager

+358 40 578 0368

+358 44 995 6216ville.metsalampi@rexnordic.com
Riitta Koivisto
Accountant

+358 40 716 0341

+358 40 716 0341riitta.koivisto@rexnordic.com

Marketing

Tuire Aho
Marketing Manager

+358 400 804 477

+358 400 804 477tuire.aho@rexnordic.com

Kierownictwo

Trond Olsson
Group Sales Manager

+47 466 14 465

+47 466 14 465trond.olsson@rexnordic.com
Anssi Oravisjärvi
Chief Operating Officer

+358 40 707 3638

+358 40 707 3638anssi.oravisjarvi@rexnordic.com
Hans Blomstedt
Director, after sales & technical support

+358 44 995 6216

+358 44 995 6216hans.blomstedt@rexnordic.com
Ida Häggblom
Head of Customer Service

+358509110621

+358 40 180 11 11info@rexnordic.com
Ville Metsälampi
Financial manager

+358 40 578 0368

+358 44 995 6216ville.metsalampi@rexnordic.com
Markus Ström
Chairman of the board

+358 44 320 0301

+358 44 320 0301markus.strom@rexnordic.comLinkedIn

Rex Nordic Sp z.o.o.

Rex Nordic Group

Siedziba i główny magazyn