Rex Nordic

Search

Kontaktinformasjon

Rex Nordic AS
Fremo Leir
Langlandsvegen 410
7234 Ler
Org nr: 920 879 160

Kundeservice

Vi har åpent på hverdager fra 8:00 til 16:00

Service og teknisk support

›› FAQ

Rex Nordics FAQ-side er designet for å adressere dine mest vanlige spørsmål om våre produkter og tjenester, eller hjelpe med returer og klager.

Møt Vårt Enestående Team

Flag of NorwayFlag of NorwayKundeservice og teknisk support

Monica Skjenald Buan
Customer and technical support

+47 40 006 616
norge@rexnordic.com

+47 40 006 616norge@rexnordic.com
Kristian Liljestrand
Service support

+358 400 470 915
service@rexnordic.com

+358 400 470 915service@rexnordic.com
Niko Keränen
Service support

+358 400 470 915
service@rexnordic.com

+358 400 470 915service@rexnordic.com

Flag of NorwayFlag of NorwaySales Norway

Paul Erik Gjerde
Selskapets Salg, Norge

+47 920 10 005

+47 920 10 005paul.erik.gjerde@rexnordic.com
Trond Olsson
Group Sales Manager

+47 466 14 465

+47 466 14 465trond.olsson@rexnordic.com

Produksjon

Niko Piirainen
Production Worker

+358 40 664 1095

+358 40 664 1095niko.piirainen@rexnordic.com
Kenneth Less
Production worker
Marko Nurmi
Production worker

Lager

Tommi Nieminen
Warehouse and Logistics Manager

+358 50 430 1289

+358 50 430 1289tommi.nieminen@rexnordic.com
Anssi Oravisjärvi
Chief Operating Officer

+358 40 707 3638

+358 40 707 3638anssi.oravisjarvi@rexnordic.com
Arttu Kallio
Warehouse manager, Finland

+358 40 158 9004

+358 40 158 9004arttu.kallio@rexnordic.com
Ib Olsson
Warehouse, Norway

+47 4583 6635

+47 4583 6635ib.olsson@rexnordic.com
Matthias Wittiger
Warehouse manager, Germany

+49 172 5292197

+49 172 5292197matthias.wittiger@rexnordic.com

Produkter Og Innkjøp

Roope Virtanen
Product manager & Sourcing Manager

+358 40 846 4884

+358 40 846 4884roope.virtanen@rexnordic.com
Anssi Oravisjärvi
Chief Operating Officer

+358 40 707 3638

+358 40 707 3638anssi.oravisjarvi@rexnordic.com
Lauri Toivanen
Product manager

Økonomi

Ville Metsälampi
Financial manager

+358 40 578 0368

+358 44 995 6216ville.metsalampi@rexnordic.com
Riitta Koivisto
Accountant

+358 40 716 0341

+358 40 716 0341riitta.koivisto@rexnordic.com

Markedsføring

Tuire Aho
Marketing Manager

+358 400 804 477

+358 400 804 477tuire.aho@rexnordic.com

Ledelse

Trond Olsson
Group Sales Manager

+47 466 14 465

+47 466 14 465trond.olsson@rexnordic.com
Anssi Oravisjärvi
Chief Operating Officer

+358 40 707 3638

+358 40 707 3638anssi.oravisjarvi@rexnordic.com
Hans Blomstedt
Director, after sales & technical support

+358 44 995 6216

+358 44 995 6216hans.blomstedt@rexnordic.com
Ida Häggblom
Head of Customer Service

+358509110621

+358 40 180 11 11info@rexnordic.com
Ville Metsälampi
Financial manager

+358 40 578 0368

+358 44 995 6216ville.metsalampi@rexnordic.com
Markus Ström
Chairman of the board

+358 44 320 0301

+358 44 320 0301markus.strom@rexnordic.comLinkedIn

Rex Nordic AS


Fremo Leir
Langlandsvegen 410
7234 Ler
Org nr: 920 879 160

Rex Nordic Group

Headquarters and main warehouse