Rex Nordic

Search

Ota yhteyttä

Asiakaspalvelu ja tekninen tuki

Asiakaspalvelu on avoinna arkisin klo 8-16

›› FAQ

Rex Nordic FAQ -sivu on suunniteltu vastaamaan yleisimpiin tuotteitamme ja palveluitamme koskeviin kysymyksiin tai auttamaan palautusten ja reklamaatioiden kanssa.

Tutustu huipputiimiimme

Asiakaspalvelu ja tekninen tuki

Kristine Grönqvist
Customer and technical support

+358 40 180 1111
info@rexnordic.com

+358 40 180 11 11info@rexnordic.com
Ida Häggblom
Head of Customer Service
+358 50 911 0621info@rexnordic.com
Kristian Liljestrand
Service support

+358 400 470 915 huolto@rexnordic.com

+358 400 470 915huolto@rexnordic.com
Niko Keränen
Service support

+358 400 470 915
huolto@rexnordic.com

+358 400 470 915huolto@rexnordic.com

Myynti Suomi

Marko Vihriä
Yritysmyynti, Suomi

+358 40 688 6780

+358 40 688 6780marko.vihria@rexnordic.com
Ville jauhiainen
Yritysmyynti, Suomi

+358 40 688 3320

+358 40 688 3320ville.jauhiainen@rexnordic.com

Tuotanto

Niko Piirainen
Production Worker

+358 45 359 3566

+358 45 359 3566niko.piirainen@rexnordic.com
Kenneth Less
Production worker
Marko Nurmi
Production worker

Varasto & Logistiikka

Tommi Nieminen
Warehouse and Logistics Manager

+358 50 430 1289

+358 50 430 1289tommi.nieminen@rexnordic.com
Arttu Kallio
Warehouse manager, Finland

+358 40 158 9004

+358 40 158 9004arttu.kallio@rexnordic.com
Robert Søpstad
Warehouse manager, Norway

+47 4583 6635

+47 4583 6635robert.sopstad@rexnordic.com
Matthias Wittiger
Warehouse manager, Germany

+49 172 5292197

+49 172 5292197matthias.wittiger@rexnordic.com

Tuotteet & Hankinta

Roope Virtanen
Product manager & Sourcing Manager

+358 40 846 4884

+358 40 846 4884roope.virtanen@rexnordic.com
Lauri Toivanen
Product manager

Talous

Ville Metsälampi
Financial manager

+358 40 578 0368

+358 44 995 6216ville.metsalampi@rexnordic.com
Riitta Koivisto
Accountant

+358 40 716 0341

+358 40 716 0341riitta.koivisto@rexnordic.com

Markkinointi

Tuire Aho
Marketing Manager

+358 400 804 477

+358 400 804 477tuire.aho@rexnordic.com

Hallinto

Trond Olsson
Group Sales Manager

+47 466 14 465

+47 466 14 465trond.olsson@rexnordic.com
Anssi Oravisjärvi
Chief Operating Officer

+358 40 707 3638

+358 40 707 3638anssi.oravisjarvi@rexnordic.com
Hans Blomstedt
Director, after sales & technical support

+358 44 995 6216

+358 44 995 6216hans.blomstedt@rexnordic.com
Ida Häggblom
Head of Customer Service

+358509110621

+358 40 180 11 11info@rexnordic.com
Ville Metsälampi
Financial manager

+358 40 578 0368

+358 44 995 6216ville.metsalampi@rexnordic.com
Markus Ström
Chairman of the board

+358 44 320 0301

+358 44 320 0301markus.strom@rexnordic.comLinkedIn

Rex Nordic Group

Pääkonttori ja keskusvarasto