Rex Nordic

Zoek

CONTACT INFORMATION

REX NORDIC B.V.   I    Bedrijfsnummer: 85569038 

Klantenservice en Technische Ondersteuning

Customer service is open on weekdays from 7 am to 3 pm (CET)

›› FAQ

De FAQ-pagina van Rex Nordic is ontworpen om uw meest voorkomende vragen over onze producten en diensten te beantwoorden, of om u te helpen met retourzendingen en klachten.

Maak Kennis Met Ons Uitzonderlijke Team

Klanten- en technische ondersteuning

Julian Vrieselaar
Klanten- en technische ondersteuning

+31 639 625 904
nl@rexnordic.com

+31 639 625 904nl@rexnordic.com
Ida Häggblom
Head of Customer Service
+358 50 911 0621info@rexnordic.com
Kristian Liljestrand
Teknisk service

+358 400 470 915
service@rexnordic.com

+358 400 470 915service@rexnordic.com
Niko Keränen
Teknisk service

+358 400 470 915
service@rexnordic.com

+358 400 470 915service@rexnordic.com

Salg Nederland

Peter Bleijenberg
Verkoopmanager, Nederland
PhoneEmailLinkedin
Yoeri Hijzen
Verkoopmanager, Nederland
PhoneEmail

Production

Niko Piirainen
Production Worker

+358 45 359 3566

+358 45 359 3566niko.piirainen@rexnordic.com
Kenneth Less
Production worker
Marko Nurmi
Production worker

Warehouse & Logistics

Tommi Nieminen
Warehouse and Logistics Manager

+358 50 430 1289

+358 50 430 1289tommi.nieminen@rexnordic.com
Arttu Kallio
Warehouse manager, Finland

+358 40 158 9004

+358 40 158 9004arttu.kallio@rexnordic.com
Robert Søpstad
Warehouse manager, Norway

+47 4583 6635

+47 4583 6635robert.sopstad@rexnordic.com
Matthias Wittiger
Warehouse manager, Germany

+49 172 5292197

+49 172 5292197matthias.wittiger@rexnordic.com

Products & Sourcing

Roope Virtanen
Product manager & Sourcing Manager

+358 40 846 4884

+358 40 846 4884roope.virtanen@rexnordic.com
Lauri Toivanen
Product manager

Finance

Ville Metsälampi
Financial manager

+358 40 578 0368

+358 44 995 6216ville.metsalampi@rexnordic.com
Riitta Koivisto
Accountant

+358 40 716 0341

+358 40 716 0341riitta.koivisto@rexnordic.com

Marketing

Tuire Aho
Marketing Manager

+358 400 804 477

+358 400 804 477tuire.aho@rexnordic.com

Management

Trond Olsson
Group Sales Manager

+47 466 14 465

+47 466 14 465trond.olsson@rexnordic.com
Anssi Oravisjärvi
Chief Operating Officer

+358 40 707 3638

+358 40 707 3638anssi.oravisjarvi@rexnordic.com
Hans Blomstedt
Director, after sales & technical support

+358 44 995 6216

+358 44 995 6216hans.blomstedt@rexnordic.com
Ida Häggblom
Head of Customer Service

+358509110621

+358 40 180 11 11info@rexnordic.com
Ville Metsälampi
Financial manager

+358 40 578 0368

+358 44 995 6216ville.metsalampi@rexnordic.com
Markus Ström
Chairman of the board

+358 44 320 0301

+358 44 320 0301markus.strom@rexnordic.comLinkedIn

Rex Nordic B.V.

Rex Nordic Group

Headquarters and main warehouse